Vzduchotechnika

Výroba vzduchotechnického potrubí:

Kruhové potrubí

Kruhové potrubí vyrábíme z pozinkovaného plechu nebo z nerezi. Třída těsnosti prvků potrubí je B-C.

Prvky potrubí jsou vyrobeny tak, aby byly spojovány vzájemným zasouváním do sebe nebo pomocí přírub. V nabídce máme SPIRO potrubí z pozinkovaného plechu se speciálně vinutými švy, které je základním vzduchotechnickým potrubím pro všechny rozvody vzduchu. Spojuje se pomocí vsuvek nebo samořeznými šrouby.

Hranaté potrubí

V nabídce rovněž máme i vzduchotechnické hranaté potrubí. Vyrábí se z pozinkovaného plechu nebo z nerezi. Jednotlivá potrubí jsou spojována pomocí přírub. Třída těsnosti je B-C. Často se používá tam, kde je méně prostoru, jako třeba stěny, podlahy či stropy. Díky jejich rozměrové variabilitě jdou nainstalovat prakticky kdekoliv.

ALP potrubí

Dodávámáme i patentované ALP potrubí, což je předizolované vzduchovodní potrubí s antimikrobiální úpravou, která upravuje hygienické prostředí v trubkách a zaručuje maximální hygieničnost zdravotní nezávadnost. Nabízí ideální řešení do prostor s požadavkem na maximálně hygienické prostředí nebo prostory s větší koncentrací lidí (farmacie, potravinářský průmysl,nemocnice, školy, tělocvičny…)
Je tak výbornou alternativou pozinkovaného potrubí s izolací s využitelností uvnitř i venku.

Vzduchotechnické doplňky

Samozřejmostí je široká škála vzduchotechnických doplňků, od klapek, mřížek, spon, tvarovek, tlumičů hluku až po různé koncovky a mnoho dalších. Naše vzduchotechnické výrobky jsou vyráběny buď sériově nebo upraveny podle požadavků našich klientů.

Veškerou montáž realizují naši vlastní proškolení pracovníci za pomoci nejmodernějších technologií, což zaručuje kvalitní výsledek a spokojenost klienta. Vždy dbáme na kvalitu materiálu, aby byl konečný výrobek té nejvyšší jakosti.